ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ, ВАМ ВІД НАС ПОДАРУНОК! МАЄ БУТИ ПРИЄМНО!


ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ! ВАМ МАЄ БУТИ ПРИЄМНО, МИ ВАМ ГОЛОВУ ЗРАДНИКА ПРИНЕСЛИ НА ТАРІЛОЧЦІ З “КАЙОМОЧКОЮ”

Давно хотіли це зробити, бо особа, яка зрадила вас, відповідала всім критеріям, необхідним для того, щоб потрапити до Чистилища. Вона, як відчувала, в якийсь момент влізла у довіру до Зеленського і влаштувалася в його офіс, отримавши статус причетності до державного управління.

І тут в нас з’явилася дилема. Вносити чи не вносити?

Вирішили почекати, щоб не нашкодити Зеленському і його команді. Мало лі шо, може там на Банковій є якісь хитрі плани пов’язані з використання його зв’язків з російськими пропагандистами. Не всі ж там дурні.

Весь час перебування у статусі наближеного до Зеленського цей зрадник постійно ганьбив, підставляв його прямо і опосередковано. Більше того, своїми діями дискредитував Зеленського та його команду.

А потім він зрадив Зеленського.

У найбільш важкий для Зеленського час, на тлі загострення чергового нападу російського агресора, він, як брудний щур, втік з корабля, який потрапив у скрутне становище.
Більше того, відразу він почав допомагати цей корабель топити.

Ми завжди допомагали і будемо допомагати органам Державної влади та управління, але ж і ви якось дбайте про себе, ретельно вивчайте кадри, які плануєте брати до себе на службу. Не підкидуйте нам додаткової роботи, бо і без цього нам є чим зайнятися.

Будь ласка, “пробивайте” всіх майбутніх держслужбовців по Миротворцю, щоб потім не було боляче. Бо Україна у нас одна і в органах державної влади та управління не має бути місця зрадникам, авантюристам і покидькам.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ, ВАМ ВІД НАС ПОДАРУНОК! МАЄ БУТИ ПРИЄМНО!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.