ВІТАЄМО СПЕЦНАЗ СБУ З УСПІШНИМ ШТУРМОМ ПУБЛІЧНОГО ДОМУ У ХАРКОВІ


В результаті штурму було затримано кілька повій та їх сутенерів. Вирішується питання про повідомлення затриманим підозри щодо скоєння ними злочину передбаченого ч. 2 ст. 303. Повіям світить до 5 років ув’язнення, хоча це не точно. Спецоперація проводилася під процесуальним керівництвом прокуратури Харківскої області.

Успіх цієї спецоперації став можливим лише завдяки переорієнтації, змінам приорітетів і реформам що впроваджуються в СБУ в останні півроку лейтенантом І.Бакановим.

Пишаємося вами. Так тримати.

P.S.: A пам’ятаєте, хлопці, як ми в попередні роки пліч о пліч з вами відловлювали диверсантів, інформаторів та бойовіків, як розкривали російсько-терористичні агентурні мережі?

https://m.youtube.com/watch?v=vmu98ASdiRc

Donate to Myrotvorets

4 коментарі до “ВІТАЄМО СПЕЦНАЗ СБУ З УСПІШНИМ ШТУРМОМ ПУБЛІЧНОГО ДОМУ У ХАРКОВІ

  1. Наразі ,обісцяних виявлятимуть…тоді до сивохи..
    Що все гаразд,нема проблем в країні?

  2. в Інтернеті всі подібні заклади Харкова відкрито рекламують свої послуги з посиланнями на телефони и адреси. Чому така увага сьогодні? Чи хтось не знає хто кришує цьому бізнесу? Так само як і продаж палива. Протягом останніх двох років весь Харків поділено на зони продажу “лівого” палива з машин. Кожен день з 7-ї ранку до вечора працюють ці автоГСМ і ні одна патрульна машина їх не чипає бо немає указівкі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *