Відновлені прикордонні катери «Ніжин» та «Лубни» на міжнародних навчаннях Sea Breeze 2019


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Два відремонтованих прикордонних катери проекту 1204 “Джміль” взяли участь в міжнародних військових навчаннях Sea Breeze 2019, повідомляє Національний Промисловий Портал.

«Ніжин» (BG-83) та «Лубни» (BG-82) в ході цьогорічних навчань Sea Breeze 2019 у гирлі річки Дунай належно виконали поставлені перед ними завдання в рамках тренувальної програми.

Разом з відновленими катерами, у навчаннях на Дунаї взяли участь інші плавзасоби Морської охорони України у тому числі й катери моделі UMS-1000, що виробляються у Києві на підприємства “Кузня на Рибальскому”.

Нещодавно два катери «Ніжин» (BG-83) та «Лубни» (BG-82) пройшли доковий ремонт на підприємстві ООО СП “Дунайсудосервис”.

В ході робіт було відремонтовано та випробувано корабельні артилерійські установки ПТ-76Б, які є основною вогневої міці катерів проекту 1204 “Джміль”.

Наразі завершено ремонт й третього катера подібного проекту – «Ізмаїл» (BG-84). Після виконання усіх належних робіт він приєднається до групи катерів Морської охорони на Дунаї.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *