Від кордону з Білоруссю до Криму і Бессарабії: Росія готується до широкомасштабної воєнної агресії


Більша частина країни, українців”втомлених від війни”, впевнені, що війна далеко і гради не можуть розриватись поряд з їхнім будинком. Таку впевненість і захищеність їм дає новостворена за роки війни сильна і забезпечена армія та стійка політична воля попередньої влади щодо жорсткого опору окупанту. Чи зникла небезпека?

Росія готується до проведення широкомасштабної воєнної агресії. Це стосується не лише лінії фронту, а починаючи з кордону з Білоруссю і далі поблизу Криму та Бессарабії. ЗСУ, відповідно, готуються до відбиття збройної агресії по всьому кордону України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю Tyzhden.ua повідомив начальник Головного управління підготовки – заступник начальника Генерального штабу ЗС України полковник Олексій Таран.

Росія готується до проведення широкомасштабної воєнної агресії. Ці плани цілком очевидні. ЗСУ відповідно готуються до відсічі збройній агресії по всьому кордону України. Це стосується не лише лінії зіткнення, а й інших районів, починаючи з кордону з Білоруссю і далі поблизу Криму та Бессарабії. На сьогодні ми маємо достатню кількість підготовлених органів управління, які здатні планувати та керувати військами на цих важливих напрямках”, – сказав він.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Від кордону з Білоруссю до Криму і Бессарабії: Росія готується до широкомасштабної воєнної агресії

 1. Вітаю з такими друзяками: https://ukrainian.voanews.com/a/azov-house-fto/5131740.html
  40 пендосних конгресменів вимагають від держдепу внести полк “Азов” у список терористичних організацій.
  Тобто “раска фєдєраска” це не тероирстична організація? Бо рижому хочеться з раскою торгувати.
  Оце все гульки з Аваковим…, який достався у спадок Зелє.
  Пєтя і Зєля ви зробили і робите це разом!
  Ваші нащадки будуть розсьорбувати все це довічно…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *