В жовтні до ЗСУ передано майже 400 РПВ-16, які лише минулоріч почали випускати в Україні. Відео, як бійці 30-ї бр. з їх допомогою ворога знищили


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Найбільше у жовтні з одиниць озброєння передали до війська вогнеметів та пускових пристроїв – сумарно майже 400 одиниць.

Про це повідомляє Український мілітарний портла з посиланням на Укроборонпром.

Серійне виробництво реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16 з минулого року організовано у Державному Науково-дослідному інституті Хімічних продуктів.

Створення та серійний випуск РПВ-16 відбувається у кооперації виробничих потужностей ДНДІ Хімічних продуктів, КП “ШКЗ “Імпульс” та ДАХК “Артем”, які є підприємствами-учасниками Концерну “Укроборонпром”.

Реактивний піхотний вогнемет оснащений реактивною гранатою із спеціальною термобаричною сумішшю.

Термобарична зброя знищує противника завдяки створенню під час вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Вона також називається боєприпасами об‘ємного вибуху.

При цьому фугасна дія 93-міліметрового пострілу РПВ-16 еквівалентна артилерійському снаряду великого калібру.

Тому ця переносна зброя здатна знищувати живу силу противника навіть за потужними укриттями, а також легкоброньовану техніку, на відстані близько одного кілометра.

РПВ-16 – термобарична зброя, яка розроблена та виробляється для українського війська за Державним оборонним замовленням. Вогнемет вже вдало пройшов приймально-здавальні випробування та найближчий часом посилить військові підрозділи.

Реактивний піхотний вогнемет РПВ-16 Фото: Укроборонпром

Приклад застосування реактивних протитанкових гранатометів бійцями 30-ї механізованої бригади у протидії російській агресії на Донбасі:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *