В Ізмаїлі збудували кисневу станцію, яка забезпечуватиме киснем всі три лікарні міста


Банк «Південний» профінансував закупку та установку нової кисневої станції, яка забезпечить киснем три ізмаїльскі лікарні. Завдяки роботі станції одночасно отримувати медичну допомогу зможуть до 150 пацієнтів, що в 12 разів більше ніж раніше.

Нова станція виробляє 100 літрів кисню га хвилину та забезпечуватиме киснем всі три лікарні міста. Завдяки новій кисневій мережі кількість точок видачі кисню збільшена з 12 до 150.

Про це повідомляє “Країна сьогодні” з посиланням на пресслужбу банку.

Раніше кисень для апаратів ШВЛ постачався до Ізмаїлу в балонах з Одеси. В 2019 році був розроблений та пройшов експертизу проект нової кисневої станції, яка забезпечуватиме киснем  всі лікарні міста, але коштів в минулому році на реалізацію проєкту так і не знайшли.

З початком світової пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 постало гостре питання в забезпеченні лікарень міста киснем. Тоді реалізацію проекту взяв на себе банк «Південний», який профінансував закупівлю та установку нової кисневої станції на загальну суму 1 мільйон 630 грн.

Всього за місяць місто отримало власну кисневу станцію.

Коштами місцевого бюджету на території Дунайської обласної лікарні відремонтували будівлю для майбутньої кисневої станції.

Після чого в приміщенні змонтували обладнання датської компанії «Оксімат», яке придбав банк «Південний».

Від станції до лікарень проклали трубопроводи, по яким кисень буде поступати до лікарняних ліжок.

Станція стискає повітря, осушує, після чого воно під тиском поступає в кисневий генератор. Молекулярне сито відділяє молекули кисню від інших газів. На виході отримується кисень чистотою 94-95%, який йде в резервуар, і потім подається в лікарню.

Станція оснащена генератором на випадок, якщо буде відключена електроенергія. Якщо зі строю вийде і генератор, то система автоматично перемикається на кисневі балони. В автономному режимі станція може працювати три з половиною доби.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *