Успішний проєкт: “УЗ” привітала мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express


Укрзалізниця зустріла мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express. А це свідчення того, що проєкт успішний і затребуваний.

Ювілейного клієнта зустрів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов і вручив пам’ятний диплом та символічні подарунки, йдеться на сайті «Української залізниці».

«Сьогодні ми вітаємо мільйонного пасажира Kyiv Boryspil Express. Ця цифра — свідчення того, що проєкт успішний і затребуваний. За нашими прогнозами, наступного року обсяг перевезень на рейсах Kyiv Boryspil Express збільшиться. Ми готові й зробимо все необхідне для комфорту наших пасажирів», — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, швидкісний експрес між станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» почав курсувати з 30 листопада 2018 року. За цей період він здійснив понад 11 тисяч рейсів, за добу — до 58 рейсів.

На шляху прямування з Центрального залізничного вокзалу до Міжнародного аеропорту та зворотно передбачена проміжна зупинка на станції Дарниця. З метою підвищення ефективності перевезення на цьому маршруті вже облаштовується платформа для запровадження зупинки експресу на станції Видубичі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *