Уроки історії. Про народовладдя та референдуми


Сьогодні я вже розказував про цього симпатичного чолов’ягу, який був обраний свого часу на найдемократичних виборах у своїй країні і миттєво розпустив Парламент, мотивуючи тим, що в Парламенту майже немає підтримки народу.

А тепер я розкажу про те, що він задекларував для своїх громадян справжнє народовладдя і те, що всі питання будуть вирішуватися на референдумах.

Так от, він об’явив всенародний референдум у своїй країні на якому мудрий нарід, впевнений у тому, він джерело влади, повністю погодився з тим, що треба поєднати посаду Голови Держави і Прем’єра окремим законом.

Навіть питання на референдумі звучало приблизно так: чи погоджуєшся ти, чувак, та ти, легковажна жінка (туристичний бренд), з тим, що треба зламати цю систему, дати їй пєндаля та впровадити нову систему управління Державою?

Так чи Ні?

Так сказали майже 90% чуваків і чувіх. Правда через кілька років всі ці мудрі чуваки і чувіхі стали говорити, що не голосували, а ті нещасні майже 10% дурних хххботів, що дійсно не голосували, якось непомітно були розстріляні, повішані чи просто закатовані у в’язницях.

Це і був перший і останній референдум у цій країні за правління нашого симпатяги. Бо його одного було достатньо. Бо мудрий нарід.

Таке воно – справжнє народовладдя. Іншого не буває.

Думайте!


Центр Миротворець тепер у Telegram: https://t.me/myrotvoretsnews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *