Український курсант став кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ у Британії


Курсант Військової академії в Одесі Антон Совенко став кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в місті Сандгерст. Вже другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії.

Про це повідомила пресслужба посольства Великої Британії в Україні в Facebook, передає АрміяInform.

У посольстві зазначили, що курсант представляв Королівську академію на міжнародних змаганнях з баскетболу та тренував команду з боксу, «тому що його рівень був зависокий, щоб конкурувати з іншими кадетами».

«Від початку навчання Антон зарекомендував себе як талановитий курсант, який наполегливо працював в академічних дисциплінах, зокрема й у вільний час, аби не лише не відставати, а й перевершувати інших слухачів престижної британської академії, для яких англійська була рідною», — наголосили в посольстві.

Також у дипломатичному відомстві нагадали, що в 2019 році курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко отримав «Шаблю кращого зарубіжного випускника» Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. Він став першим українцем, який удостоївся високої нагороди в стінах цього закладу.

Королівська академія приймає слухачів із України з 1997 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *