Українські десантники вибороли срібло на одних із найскладніших у Європі змаганнях, що проходять у Британії


Українські десантники здобули «Срібло» під час міжнародного навчання «Cambrian Patrol – 2019», яке проходило протягом тижня у графстві Уельс, Велика Британія.

Міжнародне навчання «Cambrian Patrol» проводяться з 1959 року, коли група військовослужбовців сухопутних військ територіальної оборони Уельсу розробила курс тренувань на вихідні дні, який складався з марш-кидка на довгу дистанцію через Кембрійські гори і завершувався стрільбами на полігоні Сеннібрідж.

Міжнародні навчання «Cambrian Patrol» вважаються одними з найскладніших у Європі. Цю дистанцію долають одиниці й вже точно не усі виборюють призові місця.

Більше сотні підрозділів з багатьох країн світу змагалися між собою за звання кращого підготовленого підрозділу за стандартами НАТО, – повідомляє прес-служба командування ДШВ ЗСУ.

Зокрема досвідченим воїнам необхідно було у максимально стислий термін здолати 70-ти кілометрову дистанцію, де багато складних природних перешкод та важкі погодні умови, при цьому відпрацювати різні навчально-бойові завдання.

За словами голови української делегації – командира окремого розвідувального батальйону ДШВ, перед початком практичного етапу навчання, необхідно було відпрацювати заходи щодо планування та проведення операції за стандартами НАТО, підготувати відповідні документи, макет місцевості тощо.

– Після цього, нашому підрозділу необхідно було подолати мінно-вибухові загородження, відпрацювати розвідувальний пошук, здійснити наліт на об’єкт противника, провести допит полоненого та роботу з мас-меді, а також подолати без перебільшення крижану водну перешкоду тощо, – повідомив офіцер.

Також на маршрутах руху, розвідники ДШВ відпрацювали надання першої медичної допомоги умовно постраждалим цивільним особам, орієнтування на місцевості без електронних засобів навігації та багато іншого.

– Погодні умови, були досить складними: сильний пронизливій вітер, град та дощ, який постійно переростав у зливу. Через такі складні погодні умови, ряд команд сходив з дистанції, багато військовослужбовців з інших країн навіть отримали переохолодження, через що були змушені також зійти з дистанції, – розповів командир окремого розвідувального батальйону ДШВ.

За підсумками Міжнародного навчання «Cambrian Patrol – 2019», українські десантники здобули «Срібну» нагороду, до речі вже другий рік поспіль, в черговий раз довівши світовій спільноті, що Збройні Сили України є одними із найсильніших.

А «Золоту» медаль цього року в рамках міжнародного навчання «Cambrian Patrol – 2019» здобув підрозділ Гуркхів Збройних Сил Великої Британії, який традиційно набирається з непальських добровольців.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *