Цинічне використання українських дітей у спецопераціях кремля і бездіяльність української влади


Центр “Миротворець” вкотре звертає увагу на планомірне і цинічне використання дітей, громадян України, у спецопераціях кремля з просування пропаганди російської агресії щодо України і знищення української ідентичності та держави Україна.

Дитина на відео підтверджує, що три-чотири рази на тиждень їм розповідають про “героїв” неіснуючої самопроголошеної республіки, починаючи з ліквідованого нині зрадника України бойовика Захарченка і закінчуючи Алеєю “героїв Донбасу” скопом. Українських дітей виховують в абсолютній ненависті до України, натомість вбивають в голови невизнану, ніким, навіть росією (країною-агресором), “респубілку” без майбутнього.

Якщо в сьогоднішньої дитини завтра, з настанням повноліття, не буде крові на руках, то у неї лишиться майбутнє, залишаться права громадянина України, тобто громадянина світу.

Але ми чітко знаємо, що вони (українські діти) зростають в умовах російської пропаганди, просочуються нею. І через рік чи п’ять років беруть в руки зброю, аби вбивати українців.

Це виклик для наших органів державної влади, для Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Центр “Миротворець” вимагає реакції відповідних органів державної влади.

Нагадуємо, що Центр “Миротворець” загострює увагу на знущанні російськими окупантами над дитячою психікою з 2014 року, з початку здійснення військової агресії росії.

Діти, яких виховував кремль в абсолютній ненависті до України, яких Центр “Миротворець” ідентифікував у 2015 році, зараз є вже дорослими 20-річними чоловіками.

Центр “Миротворец” в очередной раз задокументировал использование пророссийскими боевиками несовершеннолетних детей в качестве “пушечного мяса”

В Чистилищі сайту “Миротворець” є неповнолітня Нещерет Богдана Романівна. Вона з Луганська і потрапила до Чистилища аж в 9 (дев’ять) рочків у 2015 р. Зараз дівчинка заматєрєла, стала дорослішою. Їй вже цілих 15. Дитиночка навіть відзначена російськими терористами побрякушками на неспілих грудях: за відвагу та … бойові заслуги.

Детальніше про Богдану.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *