Статистика публікацій про Миротворець або як миротворці розважаються


Скоріше за все, цей Девід Міллер є дохтуром-проктологом. Бо такі висновки можно зробити лише копаючись у лайні.

Ну, а тепер до відома:

Ми постійно вивчаємо все, що стосується публікацій про Миротворець. З 2014 року дослідили понад 1000 матеріалів.

70% цих псевдодосліджень згенеровані на болотах, 20% – поза болотами але є похідними з болотної дурі. Лише 10% матеріалів відносяться до категорії “більш-менш”.

За дев’ять років наших досліджень ми можемо стверджувати, що в цих материалах немає жодного слова правди, факти та події або повністю викривлені, або сфальшовані. У це важко повірити, але це дійсно феномен, коли весь інфопростір забитий 100% недостовірною інформацією про Миротворець. І нам, доречі, це подобається бо дозволяє легко знущатися на притирками що споживають лайно, вірять у силу лайна, моляться на лайно. Ми ж також люди і нам іноді також треба розважатися і відпочивати.

Разом з тим, за дев’ять років вивчення публікацій про Миротворець ми знайшли лише 7 публікацій, в яких інформація про Миротворець викладена повністю достовірно й об’єктивно. І автори цих матеріалів ніяк з нами не пов’язані і дійсно є незалежними та професійними дослідниками.

І тут в мене постає запитання: всі ті пісатєли та дослідники не з болот московських, що намагаються щось писати про Миротворець, вони повні дебіли?

І відповідь на це питання ми давно знаємо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *