Спущено на воду відновлений МБАК “Нікополь”, який був понівечений голодранцями росіянами


9 квітня 2020 року у Миколаєві одночасно спустили на воду два відремонтованих малих броньованих артилерійських катери (МБАК) “Вишгород” та “Нікополь”. Найближчим часом МБАК “Вишгород” піде з акваторії заводу.

Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому.

Боєздатність малих броньованих артилерійських катерів відновлювали на державному підприємстві “Миколаївський суднобудівний завод”.

На обох катерах відремонтована зовнішня обшивка підводної частини, гвинто-рульові комплекси, протекторний захист, донно-бортова арматура, суднові системи і обладнання, виконано фарбування. 

На МБАК “Нікополь” продовжується відновлення електросистем і електрообладнання, роботи будуть завершені до кінця місяця, повідомили на підприємстві. 

Нагадаємо, Малий броньований артилерійський катер “Нікополь” було захоплено росіянами в районі Керченської протоки під час походу з Одеси до Маріуполя у листопаді 2018 роки. За рік, у листопаді 2019 року, Росія повернула Україні  “Нікополь“, разом із іншим броньованим катером та рейдовим буксиром. 

ГОЛОДРАНЦЫ ИЗ ОРДЫ УКРАЛИ Б/У ТРУСЫ И РАСТЕРЗАЛИ ДАЖЕ ОБШИВКУ: ПЕРВЫЕ ФОТО ВОЗВРАЩЕННЫХ УКРАИНСКИХ КАТЕРОВ

Наприкінці лютого 2020 року малий броньований артилерійський катер “Нікополь” разом із однотипним катером “Вишгород” зайшли на ремонт до Миколаївського суднобудівного заводу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *