Співвідношення нових/старих радіолокаційних комплексів у ЗСУ наближається до рівня оснащення військ провідних країн світу


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Повітряні Сили ЗС України застосовують нову стратегію в організації протиповітряної оборони та насичують підрозділи новими й модернізованими зразками техніки.

Уся розроблена та створена вітчизняними фахівцями радіолокаційна техніка має високі тактико-технічні характеристики. За окремими показниками вона удесятеро перевершує старі радянські зразки й в багатьох випадках є унікальною у світі.

А відсоткове співвідношення РЛО у військах за формулою нове/модернізоване/старе наближається до рівня оснащення військ провідних країн світу.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Її принцип ґрунтується на створенні суцільного і повністю автономного радіолокаційного поля під конкретні воєнні операції чи бойові завдання. Для досягнення цієї мети РТВ формують локальне угруповання військ із мінімальним залученням підрозділів, які несуть цілодобове бойове чергування в загальній системі ППО країни. Туди входять найсучасніші радіолокаційні станції, на яких працюють виключно фахівці з бойовим досвідом.

Запровадження нових підходів у бойовій підготовці, а також підвищення мобільності й автономності підрозділів РТВ стало можливим завдяки значним успіхам із переозброєння.

Сьогодні радіотехнічні війська оснащені найсучаснішими зразками радіолокаційного озброєння та автоматизованими системами управління.

Тільки за останні два роки локаторники отримали майже три десятки новітніх та модернізованих зразків радіолокаційного озброєння.

Серед них мобільний 3D-радіолокатор 80К6 «Пелікан», мобільний трикоординатний радіолокатор кругового огляду 36Д6, високомобільний радар кругового огляду П-18 «Малахіт» та деякі інші.

«Спираючись на отриманий в російсько-українській війні бойовий досвід, ми відпрацьовуємо нову тактику та стратегію під час заходів з бойової підготовки, зокрема міжнародних навчань. Впроваджена стандартизація протоколів обміну даними про повітряну обстановку на всіх рівнях. Підрозділи активно переозброюються найсучаснішими зразками радіолокаційної техніки», – зазначив начальник радіотехнічних військ Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Сергій Вишневський.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *