СОНЯ КОШКІНА, СБУ, ПЦУ ТА МИРОТВОРЕЦЬНастрій такий, що наче наївся страви з лайна. Причому бачив, що воно – лайно, відчував, як від нього тхнуло і … все одно – наївся по вуха.

Але все у порядку черги.
Отже….

Нещодавно “Соня Кошкіна” на Лівому березі оприлюднила документ, складений виконавцем таким чином, що з нього начебто випливає, ніби СБУ перешкоджає законним переходам парафій з російської церкви до української.

Це, звичайно, викликало хвилю обурення в нашого суспільства. Майже миттєво з боку тимчасового керівника Служби було прийняте рішення про відсторонення полковника СБУ Палагнюка Юрія Володимировича від займаної посади.
Суспільство видохнуло. Мудрий же ж нарід.

Центр Миротворець, як завжди, цілком і повністю довіряючи Службі, на автоматі відреагував на рішення керівництва СБУ і зафіксував на однойменному сайті Палагнюка Ю.В. як особу, дії якої мають ознаки злочинів на шкоду національній безпеці України. СБУ ж своїм рішенням про його відсторонення підтвердило.
Але….

Відчуття того, що ця історія тхне лайном і має присмак лайна постійно переслідувало мене особисто і моїх колег.

З одного боку, начебто Миротворець все правильно зробив на підставі викладених у медія документів та кадрових рішень керівництва СБУ, а з іншого боку, швидкість прийняття рішення тимчасовим керівником СБУ та озвучена підстава про відсторонення Палагнюка Ю.В. (дії за власною ініціативою) постійно муляла у голові і не давала спокою.
Тому….

Вчора цілий день розбирався у деталях, для чого провів низку зустрічей і перемовин, ознайомився з купою матеріалів та офіційних документів.

Не вдаючись у подробиці, щоб зайвого не сказати, мушу констатувати наступне:

1. Як не прикро це визнавати, але ми всі повелися на підсунуту “Соні Кошкіній” вдалу маніпулятивну качку. Причому досить вдалу. І тут слід вже вивчати з чиєї ініціативи і хто їй це підсунув. Можемо допомогти розібратися. Це ж не Новинський, сподіваємось?

2. Особистої ініціативи збоку полковника Палагнюка Ю.В. не було, як це стверджує у своєму рішенні післябаканівський виконувач обов’язків Голови СБУ. Було як раз навпаки – виконання своїх безпосередніх функціональних обов’язків на ввіреній лінії роботи.

3. Встановлено, що раніше саме Палагнюком Ю.В. було ініційовано перевірку законності виділення земель Московському патріархату на території м. Києва та області, а також іншим об’єктам, які московська церква захопила за останні 30 (тридцять) років. Якось це зовсім не в’яжеться з утисками ПЦУ з боку Палагнюка Ю.В. та СБУ, правда ж, “Соня Кошкіна”?.

4. Рішення тимчасового керівника СБУ щодо Палагнюка Ю.В. з серії “немає людини – немає проблеми”. І саме це викликає сильну тривогу, оскільки такі рішення без відповідного службового розслідування є дуже потужним демотивуючим та деморалізуючим фактором для всіх співробітників Служби.
….

З огляду на викладене, навіть дебілам стане зрозумілим, що сталося.

Тому, від імені Центру “Миротворець” і від себе особисто, хочу вибачитися перед полковником СБУ Палагнюком Юрієм Володимировичем за дії, які могли нанести шкоду їого репутації.
Свою помилку ми виправили протягом 24 годин.

Чи принесуть вибачення за свої помилки “Соня Кошкіна і пан Малюк – питання не до нас.

Як би там не було, але всім нам слід бути дуже уважними, вкрай прискіплипо і ретельно аналізувати будь яку інформацію, яка до нас потрапляє.

UPD:

Ті дописувачі, які почнуть виливати зараз лайно на Соню Кошкіну, будуть робити таку ж саму помилку, яку зробили і ми. Ображати цілком патріотично налаштовану людину негідно. Вона опинилася в такій самій дурній ситуації, як і ми і тимчасовий виконувач обов’язків Голови СБУ.

Більше того, те що мною написане у цьому дописі не знімає відповідальності і з Палагнюка Ю.В., який підписав дебільно складений документ. Як це сталося, хай розбираються.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *