Школярі зі Станиці Луганської поїхали відпочити на Західну Україну


школярі з Станиці ЛуганськоїЗі Станично-Луганського району в Чернівецьку область виїхала група школярів, які відпочиватимуть у оздоровчому таборі «Вогник Буковини».  Дітей (наймолодшому хлопчику 5 років) зібрали з населених пунктів, що найбільше постраждали від обстрілів бойовиків. У таборі вони пробудуть три тижні. Фінансування на оздоровлення взяв на себе районний бюджет.

Переважна більшість місцевого населення ніколи не виїжджала за межі Луганщини, багато людей тут досі живуть насадженими минулою владою та російською пропагандою стереотипами, начебто на Західній Україні ненавидять східняків і переслідують російськомовних. 

У Чернівцях дітей зустріне колишній голова Станично-Луганської райдержадміністрації Євген Бідашко (уродженець Буковини), котрий очолював район у його найважчий період. Тоді Станицю Луганську та прилеглі села обстрілювали з «Градів», мінометів та крупнокаліберної артилерії по кілька разів на добу. Бідашко брав безпосередню участь в організації поїздки дітей і опікуватиметься ними аж до повернення в Станицю.

Ще одна група дітей зі Станично-Луганського району незабаром поїде в оздоровчий табір у Трускавець.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *