Розберемо, як засирається мозок українських громадян на прикладі новин про Миротворець


ПОВНА КАЛЬКА РОСІЙСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ

Давайте розберемо, як засирається мозок українських громадян на сьогоднішньому прикладі з новиною про свіжого клієнта Миротворця.

📍”Вороги України” – цей штамп придумали для Миротворця у фашистській росії на самому початку російсько-української війни. Ми ці всі речі відстежуємо дуже прискіпливо.

Достатньо взяти з російсько-фашистського інтернету новини про миротворець і ви зрозумієте, що все, що пишуть в наших українських ЗМІ – все, близько 100% усіх фраз-установок, скопійовано в рашистів.

⚠️”Вороги народу/України” – це штамп, який має ціль демонізації Миротворця шляхом підсвідомого порівняння нашої діяльності із сталінськими репресіями.

Пошукайте в Чистилищі в нас цю фразу, потім розкажете нам.

Насправді, що каже Миротворець?

“Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати цю публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.”

Відтак, сформовану ворожою пропагандою картинку наші ЗМІ переносять сюди на блюдечку з блакитною каймою, навіть не задумуючись, що вони роблять.

📍Також хочемо наголосити, що сайт “Миротворець” не являється українським сайтом, а є проукраїнським сайтом, який знаходиться поза межами України в юрисдикції Сполучених Штатів.

Недарма ми взяли скрін саме з Цензора серед багатьох ЗМІ, які поширювали скопійований текст. Хочемо відмітити, що не очікували від вас такого, вважали вас більш об’єктивними, на відміну від інших.


Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *