Росіяни пропонували США “обміняти” Венесуелу на Україну, – ексспівробітниця Ради з нацбезпеки США Гілл


Росіяни давали помітний сигнал США по “обміну” Венесуели на Україну.

Про це заявила колишня старша директорка з питань Європи та Євразії Ради національної безпеки США Фіона Гілл під час свідчень у справі імпічменту Дональда Трампа.

У своїх свідченнях у справі імпічменту Дональда Трампа розповіла про намагання Росії вирішити зі США “українське питання” за рахунок Венесуели.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

У цьому контексті як не згадати правило української політики за президентства Петра Порошенка “Нічого без України про Україну”. Адже такі пропозиції лунали від агресора не лише на адресу вірного друга України Сполучених Штатів Америки.

Україна за 5 років суворої боротьби на міжнародній політичній арені уже досягла цілі, коли без України не вирішувались українські питання. З великим сумом тепер ми констатуємо розворот у цьому плані. Поступлива, слабка, боягузлива українська влада дала карт-бланш світовим лідерам вирішувати власні інтереси з росією – країною агресором за рахунок здачі інтересів України.

Фіона Гілл згадує, що події, пов’язані з формуванням тіньової американської політики щодо України, почалися тоді ж, коли у Венесуелі тривали заворушення.

“І в той конкретний момент росіяни давали дуже помітний сигнал, що хочуть якоїсь дивної домовленості про “обмін” Венесуели на Україну. Іншими словами, якщо ми хотіли… тримати Росію подалі від нашого двору (бо вона вже вислала кількасот спецслужбовців для захисту уряду Венесуели і запобігання військовому втручанню США), то в той же час вони (Росія. – Ред.) мали свою версію подій: …мовляв, ви (США. – Ред.) самі на нашому дворі (в Україні. – Ред.)”, – розповіла Гілл.

Вона додала, що Рада нацбезпеки США доручила їй передати Росії, що такі домовленості є неприйнятними.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *