Разом – сила! Подяка Пєтеру Сіярто від Центру “Миротворець”


Після заяв начальника МЗС Угорщини Пєтера Сіярто про те, що кожен, хто потрапив в Чистилище сайту “Миротворець” має бути покараним, прокуратура цієї країни почала активно діяти.

Наших клієнтів почали судити суди Угорщини за те, що ті незаконно отримали угорське громадянство і користуються шаровими послугами, на які не мають права.

Під роздачу потрапили і самі угорці, якв прописують біпатридів з України в себе.

Дякуємо Пєтеру Сіярто та прокуратурі Угорщини за принципову позицію і розуміння того, що подвійне громадянство в Україні заборонено, а його наявність є порушенням Законів України.

Як повідомляє видання Мukachevo.net, у прикордонному угорському селі Кішпаладь продовжуються судові справи, пов’язані із фіктивною пропискою громадян з подвійним громадянством.

Повідомляється про нещодавно засуджену жінку, яка за висновком прокуратури не мала права на безкоштовні медичні послуги хоча і сплачувала за страхування, але проживала в Україні.

Тепер взялися за місцевих угорців, які прописували громадян з подвійним громадянством переважно із Закарпаття.

У прокуратурі розглядається справа проти місцевого мешканця, який прописав у себе 5-х громадян, які проживають в Україні, а користуються правами угорців.

“Чоловік із села Кішпаладь знав, що ці люди насправді мешкають в Україні і бажали отримати прописку лише для отримання різного роду допомоги в Угорщині, а також для придбання транспортних засобів. Проте він зареєстрував цих громадян. Один з них отримав безкоштовне медичне обслуговування на суму 500 000 форинтів та 5,5 млн форинтів пенсії за віком, а інші придбали автомобілі, хоча не мали на це права”, – розповіла заступник прес-секретаря прокуратури Емеше Боршоді-Буш.

Прокуратура звинувачує угорця у підробці державних документів та у шахрайстві з бюджетними коштами в якості спільника. Йому загрожує тюремне ув’язнення терміном 1 рік.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *