Путін повторює схеми підкорення країн з історії: Як чеський президент зустрічався з Гітлером, щоб “дивитися йому в очі”


Володимир Мартинюк

Сумнозвісний чеський президент Еміль Гаха закінчив своє президентство на ритуально-символічній посаді очільника “Протекторату Чехії, Моравії і Богемії”.

До цього сумного завершення своєї кар’єри його привело пристрасне і нестримне бажання зустрічатися з Гітлером і “дивитися йому в очі”.

Всі ці зустрічі , як твердять очевидці – наприклад фельдмаршал Кейтель, відбувалися у форматі “один на один” з Адольфом і закінчувалися для Ґахи серцевими приступами, якимись уколами від особистого лікаря Гітлера Мореля, і … підписанням ганебних капітуляційних актів для Чехії – держави, армія якої, на той час,була краще озброєна і навчена ніж армія Рейху.

Ось розсекречена доповідна військового аташе СРСР Герасимова про перебіг чергового сеансу капітуляції Чехії за участю того ж Ґахи і його “суворого друга” Гітлера.

Русскоязична щелепа пана Ґерасімова не змогла пережувати чеське прізвище Ґаха і перевела його як “Хака” – але решта все правильно.

Не варто мати жодних ілюзій що Путін не знає про цю “схему” нагинання нерозумних і непорядних лідерів держав, які планується захопити.

І немає жодних сумнівів що він володіє тими прийомами і навиками психологічного тиску і маніпуляції, які йому дозволяють це робити.

Саме тому Меркель прилюдно порадила Зеленському не зустрічатися з Путіним віч на віч. Тобто повторила те саме що перед тим порадив Зеленському Порошенко.

І це не жарти і не параноя – Путін будучи куратором від КДБ в Німеччині мав доступ до секретних архівів, де всі ці схеми і прийоми Гітлера були описані і виписані з усією німецькою акуратністю і точністю.

Еміль Ґаха “дивиться в очі” Адольфу Гітлеру

І ще – Путін у своїх діях завжди дотримується тих чи інших історичних схем, які він вважає “успішними” . Наприклад анексія Криму була проведена за схемою “аншлюсу” Австрії.

Нагадаємо трохи корисної історії Франції, як закінчив свій життєвий і політичний шлях той, хто замирював націю, і як одного разу французи припинили стріляти, а де Голля, який закликав боротись, віддали під трибунал.

Виглядає що в ситуції з Зеленським Путін намагатиметься повторити схему “підкорення” Чехії.
=======================================
На фото перші дві сторінки розсекреченої доповідної аташе Герасимова маршалу Ворошилову.

Решту 20 сторінок можна подивитися за таким посиланням.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *