ПРОВОКАТОРИ І ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЙ ПРОТИ ПОВЕРНЕННЯ УКРАЇНЦІВ З УХАНЮ – НАШІ КЛІЄНТИ


Всі виявлені провокатори і організатори акцій проти надання допомоги нашим співгромадянам, які повернулися сьогодні з Китаю, будуть занесені у Чистилище сайту “Миротворець”.

Суспільство має знати їх в обличчя. Просимо ЗМІ долучитися до виявлення тих, хто цілеспрямовано підбурює людей до скоєння цього злочину.

Нагадуємо:

Ст. 135 Кримінального кодексу України “Залишення в небезпеці”
Ця стаття передбачає відповідальність за завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження.

Суспільна небезпека цього злочину полягає в поширенні аморальної поведінки, змістом якої є неповага до права людини на життя і безпеку, нехтування моральними і правовими нормами, що зобов’язують надавати допомогу людям, які перебувають у небезпечному для життя стані.

Ми на 100% впевнені, що після потрапляння до Чистилища, підбурювачі та організатори сьогоднішніх акцій відчують на собі радощі свого нікчемного життя.

Окрема категорія, стандартно, московські попи

Усі виявлені московські попи, які ще не знаходяться в Чистилищі, але беруть участь в нагнітанні ситуації, обов’язково будуть в Чистилище.

Просимо направляти на нашу адресу відповідну інформацію.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *