Просто факт: Розвідка попереджала Зеленського про зв’язки Єрмака з РФ, співробітників звільнили


Співробітники Служби зовнішньої розвідки України після інавгурації попередили Володимира Зеленського про зв’язки Андрія Єрмака зі злочинним світом РФ та незабаром були звільнені.

Про це в ефірі програми “Червона лінія з Сергієм Висоцьким”  повідомив ексгенпрокурор України Юрій Луценко, передають “Букви”.

В ефірі шоу Сергій Висоцький уточнив у Луценка, який назвав голову Офісу Президента Андрія Єрмака представником “п’ятої колони”, на чому базується це твердження та чи є воно припущенням.

У відповідь Луценко заявив, що українська розвідка володіє інформацією про зв’язок Єрмака з російськими злочинцями та  військовими. Співробітників розвідки, які повідомили про це Зеленському, звільнили.

“Представники зовнішньої розвідки України відразу після інавгурації президента поклали йому на стіл довідку про контакти, в тому числі в бізнесові, Єрмака з російським оточенням, в тому числі — з представниками ВПК і злочинного світу Російської Федерації. За кілька днів ці працівники були звільнені з зовнішньої розвідки. Доповідь закінчив”, — сказав Луценко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *