ПРОДОВЖУЄМО ВИКРИВАТИ АГЕНТУРУ ФСБ. АГЕНТ “РЕЙДЕР”


ПРОДОВЖУЄМО ВИКРИВАТИ АГЕНТУРУ ФСБ. АГЕНТ “РЕЙДЕР”

Цікаво, Ринат Кузьмин ще в Україні? Чи теж втік закордон напередодні нападу на Україну своїми роботодавцями?

Як ви зрозуміли, наступним агентом 9 управління ДОІ 5 Служби ФСБ росії, якого ми розкриємо, є нардеп від ОПЗЖ Ринат Кузьмин – вічний адвокат диявола, тобто Медведчука.

В оперативних обліках ФСБ Кузьмин проходить як агент «Рейдер» (дуже промовистий псевдонім).
Його куратором є співробітник 9 управління ДОІ 5 Служби ФСБ росії Коваленко Ігор Миколайович, який активно працює з депутатами «ОПЗЖ» (тобто вербує їх і примушує шкодити Україні) та іншими представниками вищих органів державної влади України.

Основними завданнями «Рейдера» є антиукраїнська діяльність, подання позовів проти держави та її інституцій у міжнародні інстанції, перевантаження телеетерів соловьїним помьотом, юридичний захист Медведчука, ну і “стукати” в ФСБ на своїх однопартійців.

Кузьмин регулярно (у середньому раз на два місяці) відвідував Москву, де зустрічався зі своїм куратором від ФСБ. На одній з таких зустрічей на початку грудня 2021 року він доповів куратору про існування серйозного міжпартійного конфлікту між Медведчуком та Бойко (між іншим псевдонім Бойка в ФСБ – «Менеджер»), фактично злив останнього з потрохами.

Коренем конфлікту було те, що Медведчук «любімая жена» Хуйла, а місце Бойка – на параші. Амбіції останнього та більші електоральні перспективи не дозволили Бойку це прийняти, що вилилось у міжопєздєжешні чвари.

Після доповіді Кузьмина, великим фсб-шним босам прийшлось тушити пожежу)))

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *