Про некрофілію, яку полюбляють в Миротворці


Є в нас один дуже надійний і давній волонтер Паша. Він настільки відточив свою майстерність у питаннях пошуку и підготовки даних для Чистилища, що після нього навіть перевіряти не треба і виправляти (але ми все одно це робимо. Мало лі шо).

Так от, з появою системи розпізнавання Ідентиграф, а пізніше Нейроідентиграфа, наш Паша якось непомітно переключився на трупи росіян та сєпар’ятини. Регулярно по півсотні надсилає нам для забивання.

Дякуємо тобі, Павло, за цю роботу.

Чим вони для нас цінні? – спитаєте ви. Не просто цінні, а безцінні, – відповімо ми вам.

От Паша відчув і зрозумів, що без трупів російських найманців, військових злочинців і бойовиків Чистилище Миротворця не зовсім повноцінне і не до кінця інформативне.

Паша знає, що від тих трупів Миротворцю велика користь в процесі пошуку та встановлення їхніх сородичів-злочинців. Дуже багато прикладів можемо навести, коли забиті в Чистилище трупи опосередковано допомагали встановити десятки найманців і бойовиків. А все тому, що вони не в змозі підтерти сліди.

Довідково

Нейроідентиграф – новітня система розпізнавання облич, яку Центру Миротворець надали в робоче тестування, і ось уже пів року ми дуже успішно тестуємо її. На яку ще потрібно буде зібрати кошти, щоб вона належала українському народові.

НОВІТНЯ ЗБРОЯ МИРОТВОРЦЯ НЕЙРОРОЗПІЗНАВАЧ РВЕТЬСЯ В БІЙ

Це буде велике всеукраїнське полювання за тими, хто привів війну в наш з вами спільний дім – Україну.

Миротворець – це ваша безпека.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Про некрофілію, яку полюбляють в Миротворці

 1. Дякуємо за вашу роботу, хлопці!
  Ви робите ДУЖЕ важливу справу. Я так чекаю, коли настане наш час і до влади знову повернетья справжній Гетьман, з висновками про попередні свої помилки і з рештою ми винищимо цю всю сволоту, що ви забиваєте в свій списочок!
  Молю Бога дати мені здоров’я і сил, щоб побачити фізичну смерть наших ворогів!
  А вас, друзі – зі святами!
  З Новим Роком!
  З новими перемогами! А вони будуть! 100пудово!
  Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *