Порошенко очолив рейтинг ефективності роботи президентів України – соцопитування


Оцінка досягнень Порошенка на посаді президента України у порівнянні з минулим роком суттєво покращилася, повідомляє 5 канал.

П’ятий президент Петро Порошенко зробив найбільший внесок у розвиток української державності з-поміж усіх президентів України за всю історію незалежності – такі дані соціологічного дослідження, проведеного Інститутом стратегічних досліджень та прогнозів “Янус” та Центром “СОЦИС” з 3 по 9 липня цього року.

“Хто з Президентів, на Вашу думку, зробив найбільший внесок загалом в розвиток української державності? (%)”

Петро Порошенко був найефективнішим главою держави у більшості з напрямків розвитку країни, – вважають респонденти. Особливо значні досягнення Петра Порошенка: європейська інтеграція та зміцнення обороноздатності України, укріплення незалежності нашої держави та проведення реальних реформ.

Дослідники також зазначають, що оцінка досягнень Петра Порошенка на посаді президента України у порівнянні з минулим роком суттєво покращилася.   

Враховуючи нетривалий термін перебування Володимира Зеленського на посаді президента, респонденти здебільшого або не змогли оцінити його внесок в розвиток країни, або вказували на відсутність такого внеску.

Опитування проводилося на планшетах методом F2F за загальнонаціональною вибіркою, яка репрезентує доросле населення України (окрім Криму та  непідконтрольних територій (НПКТ) на Сході України) за такими показниками як стать, вік, регіон проживання та тип населеного пункту. Обсяг вибірки: n=2000 респондентів.

Як повідомляв 5.ua, за результатами опитування дослідницького агентства Info Sapiens партія Порошенка “Європейська солідарність” обходить “Опозиційну платформу”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *