Не лише офіцери: Миротворець системно працює по кожному російському фашисту попри звання


150 000

Сто п’ятдесят тисяч уйобків стоять в черзі до Чистилища.
Серед них порівняно невелика частина зрадників України, яким, як інвалідам, в черзі надається перевага.
А загалом, звісно, це російські військові злочинці.
В тому числі нещодавно мобілізовні.

Щойно мобілізовні – а вже російські військові злочинці.

Вони зробили вибір між судимістю за відмову служити в лавах терористів і вбивством українців на користь воєнних злочинів на території чужої держави. Одягнули форму і відразу стали злочинцями, бо не чинили спротив тому, що їх направили вбивати в іншу країну.
Це добровільні вбивці і злочинці.

Якщо через велику кількість справ хтось полює за високим офіцерським складом армії рф, то Центр “Миротворець” встановлює кожного, хто одягнув форму російського терориста.

Винен кожен. Винні усі.

Рядовими уйобками, солдатами ґвалтівниками, вчорашніми дітьми, а сьогодні вбивцями і мародерами, системно ніхто не займається окрім Миротворця.

Варто зазначити, що на росії майже немає вироків дезертирам, якісь поодинокі випадки лише. Але ці виблядки з радістю йдуть вбивати українців. Їх проводжають з піснями і плясками, бажають вбити побільше українців і повернутись додому завойовником земель і вбивцею дітей.

Це потенційно небезпечні виродки для світу, і уже будуть такими і надалі. Попри звання, кожен російський фашист має бути обмежений в правах у всьому цивілізованому світі, аж допоки не зустріне справедливе покарання.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *