Над Луцьком здійнялись військові винищувачі (фоторепортаж)


31 липня на Луцькому військовому аеродромі відбулась льотна зміна. Свою майстерність відточував особовий склад 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації.

Пара легких фронтових винищувачів МіГ-29 почергово піднімалася у небо, де відпрацьовували низку бойових завдань. У середньому політ тривав близько 40 хвилин. Один із літаків – двомісний, модифікації МіГ-29 УБ (учбово-бойовий). Він застосовується для більш ефективного навчання тонкощам льотної справи молодих пілотів.

Про це повідомляють Волинські новини.

З 2014 року МіГи добре зарекомендували себе, як практична та ефективна зброя, яка, до того ж, може використовуватися за будь-якої погоди та пори доби.

Сьогодні льотний склад виконує задачі з виявлення наземних та атаки повітряних цілей. Також відпрацьовуються елементи перехоплення ворожих літаків. Такі планові польоти є надзвичайно важливими, адже льотна справа, як і кожна робота, вимагає постійної практики. Тож нині льотний склад піднімається у небо три рази на тиждень – як вдень, так і з переходом денних польотів у нічні.

Нагадаємо, 204-та севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна прибула на місце постійної дислокації в Луцьк у вересні минулого року.

У Луцькому гарнізоні на території двох військових містечок триває будівництво чотирьох казарм поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників 204-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *