На Одещині понад пів тисячі воїнів 28-ї ОМБр імені Лицарів Зимового Походу стануть новоселами


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На військовослужбовців 28-ї ОМБр імені Лицарів Зимового Походу по поверненню до пункту постійної дислокації чекатиме приємний сюрприз – нові казарми поліпшеного типу.

На сьогодні у пункті постійної дислокації військової частини завершилось будівництво перших двох казарм, проте керівництво бригади впевнено, що до повернення бійців на них чекатиме вже чотири сучасні будівлі й пів тисячі контрактників одночасно стануть щасливими новоселами, передає АрміяInform.

Новітня казарма поліпшеного планування

  • Побудований за типовим проєктом двоповерховий гуртожиток,
  • розрахований на 125 осіб,
  • на бійців чекають зручні кімнати блочного типу, розраховані на 5 осіб,
  • у кожному блоці душова і туалет,
  • на поверсі кухня і пральня, обладнані сучасними побутовими приладами.

Звісно, умови в цих казармах набагато кращі, адже тут у кожного військового є свій особистий простір, душ і своя кухня, з новітніми індукційними плитами та жаровими шафами, – розповідає заступник командира військової частини з тилу підполковник Валентин Сергієнко. – Також ми плануємо обладнати в підвалі, який має рівно стільки ж приміщень, як на поверсі, спортзал, а в так званій нульовій кімнаті – зону відпочинку, укомплектовану м’якими меблями та телевізором.

За словами офіцера, для контрактників бригади загалом має бути побудовано 5 казарм поліпшеного типу. І якщо 2 вже готові приймати новоселів, ще у 2-х роботи виконані на 50 відсотків і їх обіцяють здати в експлуатацію через 3-4 місяці (до повернення бригади).

Варто зазначити, що на території 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу, крім нових казарм, також триває будівництво гуртожитків сімейного типу та капітальний ремонт й реконструкція старих казарм.

Зараз триває будівництво 2-х чотириповерхових гуртожитків, де будуть проживати військові разом зі своїми сім’ями. Це свого роду малометражні однокімнатні квартири. І це ще не все. Взагалі для офіцерів планується закладка житлового будинку, – розповідає підполковник Валентин Сергієнко.

Також він зазначив, що таких масштабних робіт в частині до цього часу не проводилося. Будівництво та капітальний ремонт будівель, які розпочалися минулого року влітку, переобладнання гуртожитків, ремонт казарм і паралельно роботи в штабі, не припиняються. Розвиток інфраструктури бойової бригади відбувається небаченими за всі роки незалежності темпами. І не менш  приємно відзначити, що проблем із фінансуванням наразі немає. ТерКЕУ обіцяє, що коштів вистачить до кінця поточного і навіть на перший триместр наступного року. Це підтверджують й забудовники.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *