НА «НВК «ТЕХІМПЕКС» ОПАНУВАЛИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БРЕМ-Ч ТА ВЖЕ ПЕРЕДАЮТЬ ПАРТІЇ ВІДНОВЛЕНИХ МАШИН ЗСУ


Українська приватна компанія ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС», учасник «Ліги оборонних підприємств», за власні кошти спільно з Конструкторсько-технологічним центром МО України розробила необхідну технічну документацію та освоїла капітальний ремонт броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-Ч.

Нещодавно на ремонтно-виробничих потужностях підприємства відбулась передача партії готових машин представникам ЗС України, повідомляє Defense Express.

ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» наразі здатне в короткий термін відновити парк БРЕМ-Ч, які стоять на озброєнні ремонтних підрозділів механізованих частин Сухопутних військ ЗС України та вже робить це на виконання Державного оборонного замовлення. 

Варто додати, що БРЕМ-Ч ЗСУ з 1991 року не проходили визначений виробником середній або капітальний ремонт.

В ході освоєння капітального ремонту компанія залучила до виконання замовлення десятки українських постачальників різних форм власності. Також в ході освоєння ремонту БРЕМ-Ч було проведено заходи з імпортозаміщення, тому що вузли, агрегати та запасні частини для цієї машини виготовлялись у колишній Чехословаччині.

Важливо зазначити, що завдяки зусиллям, докладеним фахівцями ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС» з організації кооперації та замісного виробництва, на цей час капітальний ремонт БРЕМ-Ч в Україні здійснюється без використання імпортованих запасних частин.

Довідка:

  • Броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-Ч на базі бойової машини БМП-1 VPV (vyproštovací pásové vozidlo) призначена для евакуації пошкоджених БМП із зони бойових дій, технічного обслуговування і ремонту бойових машин в польових умовах.
  • БРЕМ-Ч була розроблена в 1976-1983 роках і вироблялась у Чехословаччині.
  • Станом на 2019 рік серійне виробництво машин припинено.
  • Екіпаж БРЕМ-Ч складається з трьох осіб, в десантному відсіку знаходиться машинне відділення з набором спеціального інструменту та обладнання.
  • Машина обладнана тяговою лебідкою із зусиллям 12,5 тс. Буксирне приладдя дозволяє брати на буксир техніку вагою до 15 т. Вантажопідйомність гідравлічного крана – 2,5 т. Виносне електрозварювальне обладнання працює від генератора ВГ-700 двигуна УТД-20 базової машини.
  • Озброєння – 7,62 мм кулемет ПКТ із б/к 2000 патронів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *