НА ЛЬВІВСЬКОМУ БРОНЕТАНКОВОМУ ЗАВОДІ ГОТОВІ ДО ПЕРЕДАЧІ У ВІЙСЬКО П’ЯТЬ ОНОВЛЕНИХ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ


ДП «Львівський бронетанковий завод» готується до передачі українським військовим чергової партії модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року.

Один з модернізованих Т-64 зразка 2017 року, який готовий до відправлення у ЗСУ. Добре видно номер “17” (скоріш за все це сімнадцята машина цієї серії, що оновлена на ЛБТЗ) / Фото: “Донбас-Реалії”

Проходять останні тести п’ять нових машин, повідомляє Defense Express з посиланням на «Донбас-Реалії».

Ці танки відрізняються від своїх радянських пращурів кількома суттєвими нововведеннями, що значно покращують можливості бойової машини. Зокрема мова йде про новий динамічний захист, тепловізійний прицільний комплекс, сучасні прилади нічного бачення для екіпажу, цифрові радіостанції та систему супутникової навігації.

Проте основна конструкція Т-64 зостається без змін. Навіть новий динамічний захист ставиться в старі кріплення від радянського ДЗ «Контакт».

“В процесі покращення характеристик ми виходили виключно без зміни конструкції машини. Тобто, якщо йде наприклад танковий нічний приціл, то він вставляється в ту саму шахту, в тих самих параметрах. Так, всередині начинка зовсім інша”, – відзначив начальник центрального бронетанкового управління ЗСУ Юрій Мельник.

Нагадаємо, на ЛБТЗ почали працювати над модернізацією танків Т-64 у середині минулого року. Вже в липні 2019 року заводчани відправили Збройним силам першу партію з восьми таких машин.

Наразі, на оборонному підприємстві на різній стадії виробництва знаходиться 15 таких танків.

Новий приціл навідника, динамічний захист, драбини для екіпажу та приціл навідника всередині башти танка Т-64 зразка 2017 року / Фото: “Донбас-Реалії”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *