На ДП “Антонов” продовжують побудову Ан-178 на замовленню МВС Перу


На Державному підприємстві “Антонов” продовжують побудову планера літака Ан-178 на замовленню МВС Перу.

Нагадаємо, Ан-178 (серійний номер 006) будується для постачання за контрактом, підписаним у листопаді минулого року ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» з Міністерством внутрішніх справ Республіки Перу.

Як повідомляє Defense Express з посиланням на пресслужбу «Антонова», у виробничому цеху ДП «АНТОНОВ» завершене складання частини силової підлоги – гермопанелі основної ніші шасі. Наразі виконуються роботи зі складання основних складових частин фюзеляжу Ан-178 (носової частини Ф1, центральної частини Ф-2 та хвостової частини Ф3). Згодом ці агрегати будуть передані до стапелю загального складання.

Український літак був обраний в процесі порівнянь зі своїми конкурентами – універсальним військово-транспортним літаком скороченого злету і посадки C-27J Spartan виробництва італійсько-американського підприємства Global Military Aircraft Systems, та EADS CASA C-295 від Airbus Defence and Space.

ДП «Антонов» окрім власне виробництва також буде здійснювати його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *