Миротворець викрили: Все миротворче таїнство здійснюється у кабінеті …


ТЕЖ МЕНІ СЕНСАЦІЮ ЗНАЙШЛИ. ПРО ЦЕ НАВІТЬ ВСІ ПРИБИРАЛЬНИЦІ І ДВІРНИКИ ВРУ ЗНАЮТЬ З 2015 РОКУ 

Спочатку Миротворець працював у штаб-квартирі НАТО, але потім нас викрили і ми переїхали до кабінету Антона Геращенка сім’ями і з речами. І от тепер саме з кабінету Геращенка Чистилище Миротворця і поповнюється, і адмініструється, і модерується.

А звідки ж Миротворцю ще Чистилище наповнювати, як не з кабінету Геращенка?

Більш безпечного місця на всій планеті не існує. Бо кабінет цей знаходиться у підвальному приміщенні на мінус четверному поверсі і витримав би навіть гранатометно-мінометний теракт Савченко і Рубана, аби СБУ цим покидькам не завадили.

Вже багато років до кабінету Геращенка з самого срання до пізньої ночі стоять дві черги. Перша – на занесення до Чистилища, а друга – на видалення з Чистилища.

Тарифи такі:

  • 500$ – за внесення,
  • 700$ – за зняття.

Вночі на вході до ВРУ від кожної черги завжди є штатні чергові, які перманентним фломастером на долонях номера пишуть бажаючим “стуканути” на сусідів, які не посміхаються у ліфтах, або на власників кішок і собак, які не одягають на них намордників, або ще на будь-кого, хто не подобається. З набуттям чинності Мовного закону роботи побільшало, знову ж таки.

Всіх, кого несуть нам люди, ми вбиваємо лише тоді, коли є відповідні підстави і виключно у цьому кабінеті. Якщо немає підстав, то, звісно ж – не вбиваємо. Ми ж не звіри, а звичайна хунта.

І от скажу я вам: нема чому дивуватися що все миротворче таїнство здійснюється виключно у кабінеті Антона Геращенка. Це цілком логічно і виправдано, що Геращенко тримає такий супер прибутковий бізнес при своєму кабінеті, а не х.з. де.

Ви б як поступили на його місці, читаючи статейки з жахами від медія6лядів в українських гавнозмі про: корупцію, 1000-річне зростання злочинності, фінансові злочини і весь той повний армагєдец від ідьйотів журно6ратії?

Так отож!

Кажуть, що Геращенко вже навіть домовився з ДУС, щоб цей кабінет повністю передали йому в аренду на 50 років під його відповідальність за невеликий відсоток від прибутку Миротворця.

А що робити, коли скрутні часи настали?

Є й хароші новини: Розробляються плани будівництва таємних ходів до кабінету безпосередньо зі схилів Дніпра. Кличко вже запропонував провести окрему таємну гілку Метро за рахунок частини коштів, які виділені на будівництво ст. Метро “Виноградар”.

Так, приймаємо такі замовлення. А що робити, якщо їсти немає навіть на що купити?
Ой, ну причепилися до 72-го за те, що місяць поночували в них. І що? Не можна було?
От тут не зовсім так. Створювало ЦРУ за підтримки спецпідрозділів НАТО і за участі СБУ.
Антон Геращенко перевіряє систему автоматичного стеження за чергами до кабінету Антона Геращенка.
Кабінет Геращенко до переселення в нього сімей колективу Миротворця. Мінус четвертий поверх будівлі Верховної Ради України

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Миротворець викрили: Все миротворче таїнство здійснюється у кабінеті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *