“Ми з ним багато років працювали пліч-о-пліч”: Генсек НАТО відзначив вклад Порошенка для членства України в Альянсі


Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відзначив реформи, здійснені за час президентства Петра Порошенка для членства України в Альянсі.

Про це він сказав під час заходів в рамках Парламентської асамблеї НАТО, передає Еспресо.TV.

Єнс Столтенберг підкреслив, що Альянс підтримує прагнення України до подальшої європейської інтеграції, в тому числі до членства в ЄС.

“Ми вважаємо, що потрібно зосередитись в першу чергу на реформах, на модернізації країни, – зауважив він. – Я бачу президента Порошенка тут в залі. Ми в свій час із ним дуже багато років працювали пліч-о-пліч”.

Він наголосив, що Альянс посилює підтримку України та співпрацю в умовах продовження дистабілізації ситуації на Сході країни та в Криму.

“Після інциденту із захопленням українських кораблів в Азовському морі, у Керченській протоці ми вирішили робити більше у військово-морській сфері. Ми працюємо з морською академією в Одесі”, – розповів Єнс Столтенберг.

Він повідомив, що за декілька тижнів Північноатлантична рада прибуде в Україну з візитом, “щоб висловити свою міцну політичну підтримку”.

А також висловив сподівання, що партнерство України і НАТО і надалі посилюватиметься.

“Це добре і для НАТО, і для України для модернізації наших інститутів безпеки і оборони”, – сказав Генеральний секретар Альянсу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *