Москаль “наїхав” на низькокваліфіковане СБУ


мосКілька днів тому персональний сайт голови Луганської адміністрації Геннадія Москаля www.moskal.in.ua був зламаний, і в стрічку новин майже півторарічної давнини, за 1 березня 2014 року, вставлена інформація про Віталія Малікова — нинішнього керівника Антитерористичного центру, заступника голови СБУ.

“Новина з вигаданими фактами про В.Малікова була навмисно вставлена хакерами в розкручений сайт, щоб потім поширити її, як компромат, у різних ЗМІ з посиланням на моє ім’я, — заявляє Геннадій Москаль. — Інформаційна «качка» вже видалена з мого сайту, тому я прошу ЗМІ не посилатися на неї й прибрати зі своїх повідомлень. Замовники цієї брудної піар-технології мені відомі — сліди ведуть на Володимирську, 33 в Києві до, прошу вибачення за різкість, гівнометів із СБУ, яким не подобаються нові кадрові призначення в своєму відомстві. Низька кваліфікація виконання замовлення є зайвим доказом, що його виконували саме в СБУ.

По-перше, чужорідна новина настільки різко виділялася за стилем подачі від сусідніх інформацій, що це очевидно навіть для непрофесіоналів. По-друге, 1 березня на моєму сайті була розміщена заява з різкою критикою керівництва МВС через призначення на посаду начальника Кримського главка міліції члена партії регіонів Авруцького, котрий здав Крим росіянам без будь-якого опору. Ця заява зникла, а замість неї виставили інформаційну «качку». Я особисто з’ясую, хто конкретно стоїть за цим «спецзавданням» і так «відпіарю» його по-донбаськи, що він запам’ятає свою спецоперацію до кінця кар’єри”, – заявив голова ЛОВЦА.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *