Мій лист до ЦВК України щодо продажу Зеленського.


ШАНОВНА ЦВК УКРАЇНИ!
Керівник штабу ЗеКоМанди в своєму інтерв’ю українським ЗМІ заявив, що на цих виборах вони використовують технології т.з. digital маркетингу. Тобто, він дав чітко зрозуміти, що Зеленський – звичайний товар, який вони хочуть продати через ваш магазин.

З іншого боку ми, як споживачі, на сьогоді не маємо ніякої можливості оцінити споживчі якості цього товару, бо маркетологи Зеленського ретельно ховають його від нас – споживачів. Вони підсовують нам якісь рекламні продукти, де замість Зеленського пропонують якогось Голобородька, що ми розцінюємо як шахрайство з метою підсунути товар, якій не відповідає заявленим характеристикам.

Будь-яка спроба отримати додаткову інформацію про продукт, який пропонує нам ЗеКоМанда у вигляді Зеленського, нічого не дає, що вже порушує наше право, як споживачів, придбати товар відповідної якості.

Ми стурбовані, тому що свого часу через ваш магазин ми вже колись придбали Януковича, який виявився товаром, що протух до кінцевої дати споживання.

Так, ЗеКоМанда не дає розгледіти нам розумові якості, досвід та фах Зеленського в якості Президента нашої країни за допомогою такого пристрою визначення якості товару, як Яніна Соколова.

Враховуючи те, що існує велика небезпека у вигляді Зеленського отримати повне лайно замість якісного товару, прошу Вас зобов’язати маркетологів ЗеКоМанди надати товар, який вони нам пропонують, для проведення експертизи з визначення його якості та здібностей за допомогою відповідного сертифікованого пристрою (Яніни Соколової).

І передайте, будь ласка, Зеленському, нехай покаже, що він все ж таки чоловік, а не сцикун з підворотні.

З повагою,

Роман Зайцев

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Мій лист до ЦВК України щодо продажу Зеленського.

  1. Згідно Закону про захист прав споживачів, ми маємо право повернути цього Зеленського взад впродовж 14 днів, якщо він нам не підійде. Або обміняти на іншого впродовж строку експлуатації (5 років) в разі, якщо він виявиться неякісним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *