Козіцин довідався, що його хотіли вбити


козицНа території тимчасово підконтрольній бойовикам Луганської області відбуваються дивні речі. Так, стало відомо про підготовку замаху на отамана «Всевеликого війська Донського» Миколу Козіцина. Про це сам козачий отаман розповів в інтерв’ю каналу АР ТБ.

За словами отамана, на великі посади в «республіці» заходять негідні люди, за якими помічають не зовсім порядні вчинки. «Останнім часом в ЛНР проглядається тенденція: гинуть ті, хто відстоював інтереси простого народу», – каже Козіцин і відзначає, що багато польові командири були ліквідовані невідомими, а на деяких були здійснені замахи, але поки що нерезультативні.

«Тут відбуваються якісь чудеса. Гине глава адміністрації Первомайська, гине Мозговий. Гинуть добровольці і козаки козачої національної гвардії. Замах на Пашу Дрьомова. Гине Жиров», – перерахував Козіцин.

Одного разу отаман дізнався, що Краснолуцьке керівництво, яке представляли громадяни Філіпова і Петров, не тільки грабували місто і вбивали неугодних, а й замислили замах на нього самого.

«Потім нам стало відомо, що вони займаються беззаконням в економіці, що грабують квартири, що вивозиться меблі, розкрадаються сільськогосподарські угіддя. Потім вбивство Михалича – старшини з Дніпропетровська. Потім надійшли дані, що розстріляли 7 козаків. Потім прийшла інформація, що Петров з Філіповою ї розорили «Глорію Джинс». Вивезено кілька фур з одягом. На одній вечірці вони почали вирішувати питання, як зачистити Козіцина, мені це вже не сподобалося», – повідомив козак.

Нагадаємо, Козіцин виїхав з території окупованого Донбасу до Росії, де намагається вилікуватися від смертельного захворювання.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *