“Кожен має допомагати країні в складні часи” – Мобільна стоматологія ліванця четвертий рік навідується на передову


Уже четвертий рік лікарі-стоматологи приватної стоматологічної клініки ESTE-line регулярно навідують район проведення операції Об’єднаних сил.

Вони лікують зуби військовим, правоохоронцям, прикордонникам, нацгвардійцям і службовцям інших силових структур. Першу поїздку з Києва на Донеччину волонтери-дантисти виконали у грудні 2016-го, повідомляє АрміяInform.

Засновник мережі стоматологічних клінік ліванець Салім Караме пояснює, що на Донбасі неякісна вода, яка сильно пошкоджує зуби. А у військових часто немає змоги звернутися за відповідною лікарською допомогою.

— Це вже наша чотирнадцята поїздка на Донбас. Вважаю, що кожен повинен допомагати країні в її складні часи. Я багато чим зобов’язаний Україні. Їжджу на фронт 3-4 рази на рік: перед Новим роком, Великоднем та 14 лютого на свій день народження, який зустрічаю разом із солдатами. Надаємо майже весь спектр стоматологічних послуг. Але, на жаль, не можемо робити імплантацію й протезування зубів, адже для цього потрібне неодноразове операційне втручання. Ми маємо допомагати військовим, які залишили свої сім’ї та захищають Україну, — розповів Салім Караме.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *