«Корсар» випробували з вітчизняним тепловізійним прицілом


На Чернігівщині відбулись пройшли типові випробування легкого переносного ракетного комплексу «Корсар» виробництва ДП «Держ ККБ «Луч» з тепловізійним прицілом.

Про це повідомляє УМП з посилання на пресслужбу Міністерства оборони України.

Раніше ми повідомляли, ДП «Ізюмський приладобудівний завод» розробив та виготовив тепловізійний приціл для легкого переносного протитанкового ракетного комплексу «Корсар». До цього на “Корсари” КБ «Луч» встановлював тепловізор закордонного виробництва.

РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС “КОРСАР” ОТРИМАВ УКРАЇНСЬКИЙ ТЕПЛОВІЗІЙНИЙ ПРИЦІЛ

Нагадаємо також, прийнятий на озброєння у 2017 році легкий ПТРК «Корсар» влітку минулого року під час застосування в зоні ООС, показав результативність на рівні 84%.

Організацію випробувань здійснив Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ).

Для визначення ефективного розпізнавання цілі та точності її ураження пуски ракет було здійснено як у світлу, так і в темну пору доби.

Фахівці ДНДІ ВС ОВТ під час випробувань забезпечували вимірювання точності траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети за допомогою радарної системи MFTR210040, яка автоматично супроводжувала її за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною відеореєстрацією.

«Корсар» з тепловізійним прицілом опановували бойові розрахунки, які пройшли відповідну підготовку, від командування Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій та Морської піхоти.

Український ЛПРК «Корсар» (дальність стрільби до 2.5 км) призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні: танків, бронетранспортерів, швидкісних десантних катерів, а також малорозмірних цілей -дотів, вертольотів, безпілотників.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *