Ховаючись за спинами дітей і жінок, російські окупанти обстрілюють наші позиції


Попри численні заяви представників окупаційної влади щодо їх турботи про “народ Донбасу” і прагнення миру, загарбники продовжують створювати смертельну загрозу для місцевих мешканців.

Ховаючись за спинами дітей і жінок, російські бойовики ведуть вогонь по позиціях Об’єднаних сил із житлових кварталів населених пунктів.

За повідомленням Штабу ООС, лише за дві минулі доби збройні формування РФ декілька разів вели обстріли позицій ЗСУ таким чином.

Зокрема, окупанти розмістили свої артилерійські системи поруч з будинками в населених пунктах Василівка та Яковлівка. Прикривши себе таким чином від вогню у відповідь, ворожі артилеристи випустили 32 снаряди калібру 122 мм по українських захисниках біля Кам’янки. А з території селища Байрак – три десятки 122 мм снарядів по позиціях Об’єднаних сил поруч з Новолуганським.

Водночас на вулицях окупованої Голубівки були помічені самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика». На очах переляканих містян загарбники неодноразово здійснювали демонстративне розгортання розрахунків на вогневих позиціях та підготовку до ведення вогню в напрямку Новотошківського. У разі відкриття вогню траєкторія снарядів проходила б над густонаселеними кварталами.

Зазначається, що за інформацією наших розвідників, за підтвердженими даними, російські найманці готують мешканців північно-західних районів Донецька до примусової евакуації, що свідчить про підготовку наступних провокацій та є черговим грубим порушенням прав цивільного населення на тимчасово окупованих територіях.

Використовуючи свою стандартну підлу тактику, яка є візитівкою російського окупанта, збройні формування Російської Федерації намагаються примусити підрозділи Об’єднаних сил відкривати вогонь у відповідь, щоб у подальшому звинуватити наших захисників у обстрілах мирних мешканців.

Об’єднані сили ніколи не вели, не ведуть і не будуть вести вогонь по будинкам мирних жителів та цивільній інфраструктурі. Така поведінка притаманна виключно окупаційним військам.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *