Інваліди, діти, запрограмовані емоційні реакції – Миротворець руйнує задуми кремля


Чотири роки пройшло, а наче вчора було.

Тоді також був шалений тиск на Миротворець зі всіх сторін. Вимагали закрити і заарештувати всіх.

А як москвинська пропагранда тоді скаженіла?

Бо фашисти, бо радикали, бо персональні дані ж. Зараз пропагандисти пишуть, що Миротворець воює з дітьми, тоді писали що з дєвочками-інвалідами. Нічого не змінилося.

А тоді лише ми в Україні знали і мали докази того, що це ретельно спланована аж до емоційних людських реакцій російська спецоперація, яка була погоджена в кремлі.

Агресору на інформаційному фронті дуже важливо було, щоб на Євробаченні в Києві перемогла саме росіянка. Ми цю інформацію перехопили на етапі її первинного обговорення розробниками.

Задум покидьків полягав в тому, що фізична неповноцінність цієї дівчини на конкурсі зіграє ключову роль і журі та люди з щирого жалю проголосують за неї, навіть якщо її виступ буде ніяким. Інвалід же ж.

Емісари різні європейські та толерасти потягнулися товпами до Києва й вимагали від урядових структур щось з Миротворцем зробити аби росіянку тільки пустили до Києва.

Але марно. Бо Державний кордон України порушувати не можна.

Ми тоді кількох високопосадовців наших спецслужб ознайомили з перехопленим листуванням під особисті гарантії нерозповсюдження цієї інформації навіть під загрозою смертної кари ). Бо довіряли і знали, що не розкажуть навіть Сивочолому та Кривавому.

Пишу це не тому, щоб показати, який Миротворець крутий. Це і так всім відомо.

Пишу для того, щоб зайвий раз показати, що в боротьбі з Україною для москвинів навіть свої громадяни це не люди, не особистості, а м’ясо і сміття.

Де ти зараз, Юля Самойлова – звізда пропагандистської машини росії 2017 року? Зрозуміла, що тебе використали, як ганчірку й викинули на смітник?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *