Інтеграція з союзниками НАТО: Українські винищувачі вперше супроводжували бомбардувальники США


Американські бомбардувальники сил спеціальних операцій вперше інтегрувалися з українськими Су-27 “Фланкерами” і МіГ-29 “Фулькрумами” та турецькими КС-135.

29 травня, два літаки B-1b “Лансер” з військово-повітряної бази Еллсворт, штат Південна Дакота, здійснили довготривалий дальній виліт у рамках місії бомбардувальних сил спеціальних операцій, пролетівши над усією Європою та Чорноморським регіоном, повідомляє Посольство США в Україні.

Відео супроводу стратегічних бомбардувальників ВПС США B-1B Lancer парами винищувачів Су-27 та МіГ-29 українських Повітряних Сил Збройних сил України оприлюднили на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ у у Фейсбук.

#Ukrainian_Air_Forсe #US_Air_Forсe

Відео супроводу стратегічних бомбардувальників ВПС США B-1B Lancer парами винищувачів Су-27 та МіГ-29 українських Повітряних Сил ЗС України

Posted by Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces on Friday, May 29, 2020

“Інтеграція та сумісність з нашими союзниками по НАТО під час цих місій — чи то підтримка заправниками, чи супроводження винищувачами — це непересічні акції, які показують, що Альянс міцніший, ніж я коли-небудь бачив”, – каже генерал Тод Д. Волтерс, Командувач Європейського командування США.

Місії бомбардувальників ознайомлюють екіпажі з повітряними базами, повітряним простором та операціями в різних географічних бойових зонах. Ці місії формують досвід та впевненість, і демонструють надійність наших сил в умовах глобального безпекового середовища, яке є більш строкатим і невизначеним, ніж у будь-який інший час нашої історії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *