Інформація для Дмитра Гнапа, особисто. (Іншим прохання не читати)


Дмитро, ти у своєму дописі розповів про те, що Миротворець начебто написав, що ти, “типу, агент росії“. Це не зовсім так, бо Миротворець у своєму дописі написав, що ти, типу, брехливий корисний ідіот та маніпулятор. І ось чому.

Ти не можеш бути агентом будь-якої спецслужби світу ні за яких обставин, оскільки ти не маєш відповідних оперативних, контррозвідувальних чи розвідувальних можливостей, а також не відповідаєш вимогам, які пред’являються до агентів. Брехливість та ідіотизм є саме тими якостями, які ставлять хрест на залученні до співпраці таких осіб у якості агентів.

В той же час, спецслужби всіх країн світу досить активно використовують у своїх спецопераціях корисних ідіотів (у тому числі в інформаційно-психологічних спецопераціях).

Правда, використовують лише втемну. До одних брехливих корисних ідіотів усвідомлення цього факту іноді доходить, а до більшості – ні. Саме тому ті операції і називаються спецопераціями, і дуже рідко їх задум стає відомим широкому загалу.

Колектив центру Миротворець готовий тобі передати 10000 грн. через посередників у разі, якщо ти знайдеш  в нашому оригінальному тексті, де ти згадуєшся, слово “агент”. Якщо не знайдеш, то ти таки брехун, маніпулятор і дійсно – корисний ідіот.

Тобі б, дурбелику, радіти, що ти не у “списку 47” осіб, що знаходяться у зоні ризику для життя, а ти образився, що тебе там немає, і ми це викрили.

Скріншот допису Д.Гнапа

——

Повідомлення з інформаційного порталу “PSB-News”

 

 

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *