Головна зброя росії проти України


Головна зброя росії проти Украіни у всі віки була не армія і не танки. Головна зброя росиї це відсікання нації від населення.

Кожна зграя – вовків чи левів – ділиться на альфа-самця, альфа-самку, іноді ще бета-особин, і велику группу рядових. Коли приходить інший лев, він вбиває чи виганяє вожака і весь прайд вже належить йому.
Ось саме це у всі віки робить росія. Розколює, а не бореться з усією зграєю. Знищує вплив лідерів нації на населення.

Так вони робили, коли вигнали Мазепу і стали знищувати “мазепинство” – тобто націю. Так вони боролися проти “українського буржуазного націоналізму” в СССР. Так вони роблять і зараз, знищуючи вплив “майдаунів-бєндєровцев” на “нармальних украинцев”. “Нормальні українці” це для них малороси, котрі не мають жодних думок про національну самоповагу і окремішність. Як тільки “нармальний українец” починає їх “”мати”, він автоматично становиться “прєдатєлєм”.

Як тільки вплив Мазепи падає, у розколотих групп населення раптом з’являється свій вожачок, котрий кожен тягне у свій бік.

Так от це і є головна їхня зброя.

Знищивши вплив нації на населення, вони згодом підкорюють населення і вводять його до складу орди на правах раба і гарматного м’яса.

От саме зараз ми проходимо цю небезпечну стадію, коли вплив національного на населення ослаб, населення наше розкололи, нав’язали своїх вожачків і зараз один із таких вожачків може прийти до влади.

Основа ворожої безперервної інформаційної психологічної операції проти нашого населення це страх.

___

Страх це первісна емоція закладена в нас для виживання. Вони її вміло використовують.

*Цигани з їхнім “мамка вмре” – завдання шокувати, а потім ти винесеш все золото з хати.
*Поїзди бандеровцев – реально ходили зустрічати ці поїзди і самі винесли Крим Кремлю.
*”Відіш как тебя Порошенко твой бросіл” – нашим полоненим.

Звичайна психотерапевтична допомога людині після переляку це просто роз’яснити природу цього явища. Коли людина розуміє принцип, вона перестає боятися.

___

Кремлю потрібно постійно нас лякати. Це вони і особисто путін прекрасно засвоїли на вибухах будинків в 90-х.

Наляканим населенням дуже легко управляти.

Під час Майдану вони лякали нас поширюючи підозри – “схоже наші лідери нас зрадили”. Люди боялися, що Кличко, Яценюк, Тягнибок пішли на сепаратні переговори з Януковичем і “зливають Майдан”. Тут працював віковий комплекс про “зрадливість українських еліт”.

Сам яник, як уголовник і бандит, теж добре засвоїв, що жорсткий наїзд відмінно працює перед переговорами. Тому Майдан залякували нападами на активістів, вбивствами, зникненнями, кримінальним переслідуванням.

Потім почалась війна і кремлівські інформаційні війська почали кидати сюди відео з нашими загиблими, з кадрами їхніх розтерзаних тіл, відео з безпомічними військовими захопленими в полон. Це було звичайне залякування українського суспільства.

Тоді багато українців зазнали травмуючої ситуації, шоку. Була справжня істерія про злив Маріуполя, Дебальцево, і навіть про навмисне вбивство Порошенком патріотів у котлах, бо вони йому заважали.

Налякана людина легше вірить. Шторка критичного мислення падає і легше вкинути наступну думку. Але потім зі стабілізацією фронту шок спадає і компьютер після травми починає стикатися з критичною помилкою і шукати підтвердження своїй ірраціональній думці. Тому українцям як по команді підсунули офшори, Мальдіви, “влада не хоче міняти полонених”, фальшивий “лист Лоліти” і тд.

Майже всі активні засівачі зрад зв’язані напряму з кремлем, або з біглими регіоналами, котрих кремль контролює, тож контролює і їхніх людей тут.

Один герой “що прогнав януковича” стрибав до російських військ в окоп з криком “нє стреляйтє! я свой!”. Гнап працював з Арбузовим і Клименко ще в Донецьку. Лещенко на квартиру нарозслідував. У єврооптимістки Заліщук папка – фігурант справи про обнал в банку Капітал краденного Клименком. Пускатєль газів Дубінський пишається дружбою з Портновим і Гужвою. І тд.

Ось так працював Кремль ці 5 років.
Ось це – основа кремлівської стратегії по усуненню нашої влади і приведенню своєї.

Зараз розвідка США, наша Зовнішня Розвідка та СБУ повідомляють про втручання РФ в наші вибори проти нинішньої влади. Тож ми на найближчих двох виборах проходимо найнебезпечнішу стадію нашого протистояння. Якщо ми виграємо, як переграли кремль по всім третім майданам, міхосборищам, зброї для савченко і рубана і тд, ми змусимо Кремль до внутрішнього перевороту.

Московські еліти отримають остаточне підтвердження програшу Путіна по Україні. Вони його знищать. Після цього відкриється нове поле можливостей аж до можливого розпаду РФ.

Але якщо їм вдастся змістити керівництво країни-жертви, то це вдихне в них надію на успіх і нам доведеться боротися знов.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Головна зброя росії проти України

  1. Таки кремль пильно слідкує за процесами в Україні і можу стверджувати, що ті маланомокшанські паскуди контролють наш фейсбук: мені перед кожними виборами на місяць блокують акаунт. Виглядає так, що москалі Цукерберга купили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *