З часом все встає на свої місця.
Передивляючись відео шестирічної давнини все більше задаєшся питаннями:
Хто оті всі люди, які тоді засуджували нашу роботу, де вони зараз, що взагалі корисного у своєму житті зробили?
А головне питання залишається зараз таким самим, як і тоді:
це ж наскільки тупими інфантами слід бути, щоб не бачити до чого все йде?
Організація ZMINA отримувала різноманітні гранти для реалізації своїх проєктів, особливо пов’язаних із підтримкою культурних ініціатив і документуванням порушень прав людини. Наприклад, у рамках проєкту ZMINA: Rebuilding, який підтримується Європейським Союзом, організація отримала фінансування для міжнародних проєктів у розмірі до 600,000 євро. Цей проєкт спрямований на підтримку культурних організацій України та інших країн програми “Creative Europe” для розвитку та показу культурних ініціатив за кордоном  [oai_citation:2,ZMINA: Rebuilding. The second call for proposals for international projects
• IZOLYATSIA](https://izolyatsia.org/en/project/zmina-rebuilding/international-projects-wave-ii/).
Крім цього, ZMINA також отримує підтримку від міжнародних донорів, таких як ОБСЄ та Open Society Foundations, що дозволяє реалізовувати проєкти, пов’язані з правозахисною діяльністю та поствоєнним відновленням України .
Су@@@, так це МИРОТВОРЕЦЬ винуватий у нападі Хуйлостану!!!!
Ось:
Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини ZMINA, висловлювала критику щодо сайту «Миротворець» та подібних ініціатив, зокрема в контексті використання мови ворожнечі. Вона наголошувала, що під час війни важливо дотримуватися прав людини навіть у складних умовах, таких як збройний конфлікт. За її словами, інколи використання риторики, схожої на мову ворожнечі, може не лише загострити конфлікт, але й порушувати права певних осіб, навіть якщо вони вважаються ворогами або злочинцями. Водночас вона визнавала, що ситуація, зокрема з «Миротворцем», є складною, і наголошувала на необхідності ретельної оцінки підходів до таких випадків, аби не порушувати етичні норми  .
Загалом її позиція щодо «Миротворця» полягає в тому, що обмеження прав людини або їх порушення не можуть бути виправданими навіть під час війни, а публічне поширення особистих даних (як це робить сайт) може мати небезпечні наслідки для людей.