ДОПОМАГАЄМО ГПУ ТА СБУ РОЗШУКАТИ КЛІМЕНКА О.В. (ВІДКРИТИЙ ЛИСТ)


_

Генеральна прокуратура України

Служба безпеки України

 

Щодо розшуку Кліменка О.В.

З моменту свого створення Центр Миротворець (далі Центр), як громадська організація, постійно надає інформаційно-консультативну допомогу правоохоронним органам України за напрямками своєї дослідницької, інформаційної та аналітичної діяльності.

Так, в ході здійснення своєї волонтерської діяльності з сайту МВС України (https://wanted.mvs.gov.ua/searchperson/details/?id=0014150557618203) нам стало відомо що громадянин України Кліменко Олександр Вікторович,  16.11.1980 р.н. з лютого 2014-го року знаходиться у розшуку СБУ та ГПУ за обгрунтованими обвинуваченнями за наступними статтями Кримінального Кодексу України: ст. 255 ч.1, ст. 191, ст. 366 ч.1, ст.205 ч.1.В ході проведення наукових досліджень щодо виявлення ознак злочинів Кліменка О.В. проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, в поле зору співробітників Центру потрапила ВО ГО «Успішна варта» (https://uspishna-varta.com), яка, прикриваючись правозахисною діяльністю, кілька років цілеспрямовано займається інформаційною та консультативною діяльністю осіб, причетних до проросійських терористичних організацій, російських військових злочинців та найманців, зрадників Батьківщини тощо.

Як зазначено на сайті ВО ГО «Успішна варта», вона створена за ініціативою та за підтримки Олександра Кліменка, який і фінансує її діяльність.

Крім того, нами встановлено, що Головою правління ВО ГО «Успішна варта» є  керівник комунікаційної агенції On Media Consulting Наталіна Наталя Олегівна, 29.10.1984 г.р., а координатором ВО ГО «Успішна варта» – Галонза Тетяна Вікторівна, 13.11.1987 р.н.

Враховуючи викладене, вважаємо, що Наталіна Н.О. та Галонза Т.В. можуть надати суттєву допомогу слідству у встановленні місцезнаходження Кліменка О.В. та, на прикладі ВО ГО «Успішна варта», розповісти про схеми, які використовує Кліменко О.В. задля фінансування організацій, які здійснюють протиправну діяльність в Україні.

Повідомляємо в порядку інформування.

 

З повагою,

Директор Центру                                                                                                                              Роман Зайцев

«07» вересня 2018 р.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *