Добре слово на захист моєї Нової Поліції від закидів Романа Сініцина :-)


Screenshot_4Є такий у Фейсбуку Роман Сініцин, який займається перетворенням старих ментів у нових поліцейських. Іноді, між засіданнями комісії з перетворювання, він постить діалоги з життя ментів. Воно начебто й смішно, але якось сумно становиться від прочитанного. Складається  перманентне відчуття безвихідності та відчаю. Так от: я хочу стати на захист ментів-поліцейських.

Сьогодні на одному з блокпостів проїзджав автотранспорт, в якому знаходилася особа, що всім своїм виглядом наче підказувала: “Перевірте мене! Ну, перевірте ж мене нарешті!“.

Може й не чіпали б її зовсім бійці-поліцейські, але коли ця особа протягнула свій паспорт громадянина України в обкладинці із зображенням герба країни-темряви, наші хлопці не змогли утриматися.

Скажу чесно: такого професіоналізму бійців-поліцейських я давно не бачив. Та що там казати – зовсім ніколи не бачив.
Screenshot_7Хлопці дуже тактично протягом 10-15 хвілин перевірили зазначену особу по всіх можливих відомчих базах даних та Миротворцю, завдяки своїй доброзичливісті та відкритісті намірів встановили психологічний контакт та отримали від цієї особи перелік бойовиків, яких той знав (частина їх вже була на Миротворці, а решта сьогодні з’явиться там).

Ну, і найголовніше, що мене дуже сільно вразило – високий рівень володіння сучасними комп’ютерними технологіями. Хлопці практично самостійно і без нашої допомоги змогли отримати паролі доступу до акаунтів в соцмережах тієї особи, що перевірялася на факт участі або співпраці з бойовиками та терористами.

Screenshot_8А ще виявилося, що людина постійно перетинає кордон України на її окупованій  території.

Ну, просто суперполіцейськи з хакерськими здібностями!

А в кінці мирної та дружньої співбесіди було фотографування під нашим Миротворчим прапором.  На пам’ять. 🙂

Screenshot_6

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *