ДО УВАГИ СПЕЦСЛУЖБ УКРАЇНИ ТА КРАЇН-ПАРТНЕРІВ!


Центр «Миротворець» подготував список повністю ідентифікованих 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф, які займаються підривною діяльністю проти України. Це приблизно половина чисельності цього управління.

Список представлений у CSV-форматі. Його можна завантажити за посиланням: pub_9u5s

Окремо, з метою завантаження до систем розпізнавання в аеропортах, на залізничних та автобусних вокзалах, ми підготували добірку фотографій повністю ідентифікованих російських шпигунів з 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф.

Архів з фотографіями можна завантажити за посиланням: 9upr5sl

Наразі в Центрі «Миротворець» проводиться робота з ідентифікації решти співробітників 9 управління. Враховуючи той факт, що вони можуть використовувати документи прикриття, публікацію їх персональних даних окремими без фотографій вважаємо за недоцільне. Разом з тим, вони всі вже занесені до Чистилища сайту «Миротворець».

Оприлюднені нами списки з фотографіями можуть представляти інтерес для партнерів СБУ та ДПСУ оскільки співробітники 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ рф регулярно проводять зустрічі зі своєю агентурою на території країн Європейського союзу, а також здійснюють підривну діяльність проти них.

Згодом почнемо розказувати про агентуру з числа громадян України, яка знаходиться в них на зв’язку. Що з ними робити — вирішувати вам.

#PEREVOROT

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *