Для посадок в туман і в темний час доби: У Херсоні монтують нову світлосигнальну систему


На аеродромі аеропорту “Херсон” розпочато монтаж нової світлосигнальної системи вогнів високої інтенсивності ОВІ-1, повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

Раніше на злітно-посадковій смузі аеропорту діяла світлосигнальна система малої інтенсивності, яка в складних погодних умовах і вночі забезпечувала польоти при поганій видимості. Тепер її замінять на систему високої інтенсивності, з вдвічі більше яскравими вогнями, за якими пілотам літака буде простіше орієнтуватися під час виконання маневру видалення, розвороту, наближення.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, сучасною світлосигнальною системою українського виробництва «Фотон», яка відповідає стандартам НАТО, у 2019 році обладнали уже кілька аеродромів в Україні.

УЖЕ ШІСТЬ АЕРОДРОМІВ ОБЛАДНАНІ СУЧАСНИМИ УКРАЇНСЬКИМИ СВІТЛОСИГНАЛЬНИМИ СИСТЕМАМИ

Також на аеродромі з’являться й імпульсні вогні, які дозволять краще орієнтуватися в тумані за умов поганої видимості. Установка нової світлосигнальної системи наблизить аеропорт до європейських стандартів авіаційної безпеки і стане поштовхом для співпраці з новими авіакомпаніями.

У 2019-му році депутати Херсонської облради виділили 1,8 млн. грн на ремонт покриття злітно-посадкової смуги аеропорту. Були виконані роботи по ремонту верхнього 6-сантиметрового шару асфальтового покриття площею близько 2500 кв.м.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *