Дешева рибка – погана юшка (стародавнє українське прислів’я)


І знову фізбук гуде, як бджолиний вулик. Почав розбиратися, і виявилося, що якесь Монтян показало фотку з цінами у генделику на пляжі в окупованому російським агресором Криму, і начебто там було навіть написано, що вони вроді дешевше ніж в Україні.

І цю маячню зрадойоби почали кидати на вєнтілятор і ….  стоп, стоп, стоп. Схаменіться.

Не буду вам нічого про економіку, ціноутворення,  сезонність, порції, попит та пропозиції розказувати, бо довго.

Краще розкажу я вам про одного немитого порушника державного кордону України з країни російського агресора, який приперся на нашу землю з самого Омську, щоб в окупованому Криму дешевої рибки поїсти.

Звуть його Євген Юрченко. За порушення Державного кордону цей росіянець з далекого зажоп’я потрапив до Чистилища Миротворця.

Приїхав Євген з дружиною. Обидва вирішили погуляти по загарбленим територіям України, а коли нагулялися, то зайшли у генделик, щоб поїсти дешевої кримської їжі. Поїли і…. в повному сенсі – всралися. А ще й обригали все навколо.

Ригали і обгажували вони все навколо цією дешевою рибкою майже тиждень, а потім терміново здриснули у своє зажоп’я в Омськ і вже до Криму не хочуть. Ми навіть цьому любителю дешевих кримських цін так і написали, що приїхав у Крим і всравсь.

От тепер хай і живе з цим, серун російський.


 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *