Державні закупіві через міжнародні організації: Пацієнти з раком крові отримають в рази ефективніші безоплатні ліки


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

МОЗ України закупило важливий препарат для лікування онкогематологічних захворювань з діючою речовиною аспарагіназа за кошти державного бюджету.

Накази про розподіл опубліковані на офіційному сайті Міністерства за посиланнями: https://bit.ly/2McomWZhttps://bit.ly/2K5Q6tG

Раніше ми повідомляли:

Важливо зазначити, що закуплений препарат аспарагіназа в рази ефективніший, аніж ліки, які закуповувалися раніше. У майже 92% випадках лікування рекомбінантною аспарагіназою настає ремісія, а вживання препарату протягом 2 років знижує ймовірність виникнення рецидиву до 98%. 

Понад 4 тисячі флаконів препарату аспарагіназа німецького виробництва невдовзі будуть доступні в регіонах, – йдеться на стайті Міністерства охорони здоров’я. 

У Міністерстві повідомляють, що препарат використовують для лікування дорослих та дітей з діагнозом гострий лімфобластний лейкоз.

Ліків достатньо, щоб забезпечити майже всю заявлену потребу. 

У МОЗ запевнили, що ефективність та безпечність застосування аспарагінази у дітей підтверджені клінічними дослідженнями. Препарат схвалений  та зареєстрований Комітетом з застосування лікарських засобів Європейського агентства з лікарських засобів (The European Medicines Agency’s Committee for Medicinal Products for Human Use).

Важливо:

Завдяки державним закупівлям через міжнародні організації в Україні з’явилося 76 нових препаратів — вони зареєстровані й доступні для громадян. 90% препаратів за напрямком дорослої онкології сьогодні закуповують дешевше, ніж 2014 року. 

Нагадаємо:

Пацієнти можуть перевірити наявність безоплатних ліків у їхньому регіоні. Медзаклади повинні розміщувати інформацію про закуплені державним коштом препарати, а також їхній розподіл у конкретному регіоні. Перевірити залишки у кожній області можна в таблиці за цим посиланням

Читайте також:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *